Kontakt/O mnieLiteratura odgrywa w moim życiu bardzo ważną rolę. Widać to w moim domu już na pierwszy rzut oka. Opasłe tomiska znajdują się na półkach, biurku, stosy poukładane są także przy łóżku. Pierwsze książki wypożyczałam w bibliotece szkolnej i miejskiej w miasteczku, w którym wówczas mieszkałam. Pierwsze notatki związane z literaturą pisałam o powieściach wypożyczanych z biblioteki publicznej w miasteczku, w którym mieszkam obecnie.
Udało mi się przekonać do czytania moje dzieci, co uważam za jeden z moich większych sukcesów.
Najchętniej sięgam po powieści związane z II wojną światową. Mam ich na swojej półce chyba najwięcej. Równie często zaczytuję się w dobrych powieściach obyczajowych czy kryminalnych. I oczywiście wybieram także publikacje skierowane do młodszego czytelnika.
Moje ulubione pisarki to: Roma LigockaMonika Szwaja i Katarzyna Grochola.Na przestrzeni kilku lat współpracowałam z przedstawicielami wielu wydawnictw, o pomoc prosiły mnie również początkujące autorki, którym zawsze chętnie pomagałam. Równie chętnie przekazywałam książki na akcje charytatywne dla dzieci, organizowałam liczne konkursy, przeprowadziłam też kilkadziesiąt wywiadów z autorami. W październiku 2014 roku otrzymałam nagrodę czytelników na Targach Książki w Krakowie za Najlepszy Blog Książkowy 2014 roku. Dziękuję za to moim wiernym czytelnikom. We wrześniu 2015 roku wydany został mój debiut powieściowy Życie z drugiej ręki. Za serdeczne przyjęcie tej niełatwej w odbiorze lektury dziękuję wszystkim czytelnikom. W maju 2017 roku na rynku czytelniczym pojawiła się moja druga powieść "Okno na świat". Obecnie pracuję w księgowości, ale nie do końca zamieniłam literki na cyferki. Już niedługo zaskoczę czytelników czymś zupełnie nowym!

Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, jestem dostępna pod adresem e-mailowym: asymakamałpao2.pl, gdzie małpa to oczywiście @.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz