czwartek, 5 listopada 2015

Siedem pytań do pisarza. Agnieszka Lingas-Łoniewska.Agnieszka Lingas-Łoniewska jest, jak nazwały Ją niedawno czytelniczki, dilerką Twoich emocji. Od pewnego już czasu uważam, że książki pisarki wyróżniają się na tle innych właśnie ze względu na emocje, jakie wywołują w odbiorcach, dlatego nie dziwi mnie to określenie. Widziałam, co działo się na tegorocznych Targach Książki w Krakowie i śmiem twierdzić, że kolejka do Agnieszki była rekordowo długa, a jednak żadna ze stojących w niej osób nie narzekała i nie żałowała, że znalazła się w tym właśnie miejscu. Agnieszce gratuluję, a Was zapraszam do zadawania Jej pytań.

SIEDEM PYTAŃ DO PISARZA:
1. Zabawa zaczyna się dzisiaj, 5 listopada i potrwa do 12 listopada, do godziny 23:00. 
2. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie, pod tym postem powinniście zadać niebanalne pytanie autorce książki, zostawiając również adres e-mail, bym mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. 
3. Należy dodać mój blog do obserwowanych, polubić profil bloga na FB: https://www.facebook.com/pisaninkaasymaka, udostępnić ten konkursowy post. 
4. Nagrodę w postaci egzemplarza książki ufundowało wydawnictwo Novae Res i autorka. Organizatorem konkursu jestem ja, prowadząca blog Pisaninka. 
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w chwili, gdy autorka wybierze SIEDEM pytań i odpowie na nie, a ja opublikuję post w formie wywiadu na blogu. 
6. Wygra osoba, która zada najbardziej interesujące pytanie. 


17 komentarzy:

 1. Jak czuje się Pani dzisiaj, kiedy już wie, jak czytelnicy odebrali "Skazanych na ból"? Czy spodziewała się Pani tak wielkich emocji wśród czytelników? Tak pozytywnego odczucia? Jaką wiadomość chciałaby Pani, przekazać nam czytelnikom?

  Pozdrawiam serdecznie,
  Grażyna Wróbel

  wrobel.g89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!
  Pani Agnieszko muszę wyznać na wstępie, że bez czytania nie wyobrażam sobie życia, czytanie to moja pasja, którą wypełniam każdą wolną chwilę. Na rynku wydawniczym pojawia się obecnie dużo czytelniczych nowości, ale przyznam się otwarcie, że dotychczas nie udało mi się w mojej rodzimej bibliotece zdobyć żadnej z Pani książek. Seria "Szukaj mnie wśród lawendy" cieszy się taką popularnością, że czekam w długiej kolejce. Najnowsza książka "Skazani na ból"przyciąga moją uwagę i widzę, że również cieszy się ogromnym zainteresowaniem innych czytelników. Zastanawiam się od której książki powinnam zacząć przygodę...Moje pytanie brzmi: Jak Pani zdaniem wygląda recepta na udany związek dwojga ludzi? oraz Jakich rad udzieliłaby Pani nam współczesnym matkom, które codziennie podejmujemy trud wychowania dzieci? pozdrawiam
  monika.platek.79@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o wybranie jednego pytania, takie są zasady, pozdrawiam.

   Usuń
 3. Jak środowisko skinhead'ów przyjęło tę historię? Mięli jakieś uwagi, zastrzeżenia, czy raczej uważają, że ich subkultura została dobrze ukazana?

  dagadam19@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. A moje pytanie nie związane jest z książką. Ciekawi mnie po prostu jaki dzień w swoim życiu chciałaby Pani powtórzyć jeśli istniałaby taka możliwość?
  agnieszka.srednicka@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. A moje pytanie nie związane jest z książką. Ciekawi mnie po prostu jaki dzień w swoim życiu chciałaby Pani powtórzyć jeśli istniałaby taka możliwość?
  agnieszka.srednicka@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie Pani Agnieszko, pytanie, które chciałbym Pani zadać brzmi: Jaki rodzaj bólu jest dla pani łatwiejszy do zniesienia - fizyczny czy psychiczny?
  Pozdrawiam :)
  dudi19@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, moje pytanie do autorki będzie dość nietypowe, a mianowicie: Pani Agnieszko, jak wytłumaczyłaby Pani osobie niewidomej od urodzenia pojęcie koloru?
  Pozdrawiam.
  ad815@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakie plany na nowy rok ? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam pani Agnieszko
  Nad czym dłużej się Pani zastanawia : nad rozpoczęciem książki czy nad samym zakończeniem ?
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych pomysłów do kolejnych książek:)
  Bogusia
  bm101@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,
  Czytam już kolejną książkę Pani autorstwa. W każdej jest niewyobrażalna ilość uczuć od skrajnej rozpaczy i rozdzierającego smutku po euforię szczęścia i miłości, no i te chwytające za serce zakończenia w których nie ma typowego "żyli długo i szczęśliwie" i za to tak naprawdę pokochałam Pani książki i namiętnie je pochłaniam :)
  Bardzo interesuje mnie skąd czerpie Pani natchnienie i takie uczucia, są to własne przeżycia, przyjaciół a może rodziny? Pozdrawiam i gratuluje twórczości :)
  Patrycja :)
  p.sakwinska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak Pani myśli, czy czas leczy rany?

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę sobie wyobrazić , że może się Pani się wybrać na spotkanie z dowolnym ulubionym pisarzem. Gdzie by się ono odbyło, jak przebiegało i o co by go Pani zapytała :)?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam.
  chciałabym dowiedzieć się czegoś o Pani dzieciństwie. Co może mi Pani opowiedzieć? Nie wiem, ulubiony zapach, zabawa, tradycje, wspomnienie...

  Pozdrawiam, Iza, po.zachodzie.slonca@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Pani Agnieszko,
  Ania zapowiedziała już na swoim profilu lutową premierę kolejnej książki Pani autorstwa. Co spowodowało, że osadziła ją Pani w realiach amerykańskich? Pozdrawiam Iwona067@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Pani Agnieszko jakie co Pani czuje wiedząc,że dużo osób czeka na kolejne Pani książki?
  ewaudala77@op.pl

  OdpowiedzUsuń