poniedziałek, 6 maja 2013

"Anielski kokon" Karolina Wilczyńska zaprasza do udziału w zabawie !!!

Zapraszam na facebook do zabawy. Możecie za cenę znaczka pocztowego przeczytać książkę Karoliny Wilczyńskiej "Anielski kokon".
A to z facebooka pisarki, o całej akcji:

Od jednej z Czytelniczek otrzymałam piękne zdjęcie „Anielskiego kokonu” w anielskim otoczeniu. I… wpadłam na pewien pomysł. Chciałabym, żeby moja powieść „zwiedziła” wiele anielskich miejsc, więc postanowiłam uwolnić jeden egzemplarz. Od dziś „Anielski kokon” rusza w Polskę, a może nawet w świat!
Tak, Ty także możesz poznać losy Olgi i to prawie za darmo. Dlaczego: prawie? Bo kosztować Cię to będzie tyle, ile wysyłka powieści do kolejnej osoby. Ale, ale… żeby nie było zbyt łatwo, trzeba też spełnić kilka warunków. Jestem pewna, że warto, bo oprócz lektury można wygrać upominek – niespodziankę! Poniżej regulamin akcji.
Regulamin akcji „Anielski kokon rusza w świat!”
1. Uczestnik/czka akcji jest zobowiązuje się do:
a/ polubienia profilu autorki na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Karolina-Wilczyńska-autorka/205858452805864
b/dokonania zgłoszenia do akcji poprzez deklarację wzięcia udziały w wydarzeniu „Anielski kokon rusza w świat”
c/wysłania do autorki prywatnej wiadomości z podaniem adresu do wysyłki książki oraz z formułą „Zapoznałem/am się z Regulaminem akcji „Anielski kokon rusza w świat” i akceptuję go”
d/przeczytania książki w terminie nie dłuższym niż 14 dni od jej otrzymania /wskazany jak najkrótszy – inni czekają /
e/zrobienia fotografii książki w miejscu „anielskim” (z aniołem w nazwie, wizerunkiem anioła itp.) i przesłanie jej do autorki na adres e-mail list@karolinawilczynska.eu
e/wysłania książki na adres osoby wskazanej przez autorkę
f/ napisania w formie posta na profilu autorki i na stronie wydarzenia krótkiej notki o wrażeniach po lekturze
2. Uczestnik/czka wyraża zgodę na podanie jego/jej adresu kolejnej osobie na liście uczestników oraz bezpłatnego umieszczenia przesłanego zdjęcia na profilu autorki, stronie wydarzenia oraz stronie www autorki.
3. W przypadku zniszczenia bądź zagubienia egzemplarza Uczestnik/czka, w którego/ej był posiadaniu jest zobowiązany/a do zakupienia kolejnego egzemplarza
4. Po każdorazowym zebraniu 25 zdjęć autorka zorganizuje głosowanie na najpiękniejsze, najbardziej anielskie zdjęcie. Autor/ka zwycięskiej fotografii zostanie nagrodzona niespodzianką.
A najprościej mówiąc: zgłaszacie się, otrzymujecie książkę, czytacie, robicie anielskie zdjęcie i posyłacie książkę dalej
Proszę, zaproście znajomych do udziału w akcji, niech „Anielski kokon” zwiedzi jak najwięcej anielskich miejsc!

6 komentarzy:

 1. Przede wszystkim dziękuję asymace za udostępnienie informacji o mojej akcji :) Zapraszam do udziału wszystkich czytelników i blogerów.
  Karolina Wilczyńska

  OdpowiedzUsuń
 2. Towarzyszę "Anielskiemu kokonowi" od dnia premiery, trafiłam więc i tu. Nie pierwszy raz, odwiedzam również blog Magdy Kordel. Przywołane słowa Krystyny Siesickiej przypomniały dawne lektury. Tak, mieć swoje słońce, to ważne. Jak i swój mały wszechświat, zachowywać go dla siebie i nie pozwalać nim potrząsać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chyba wolę mieć książkę dla siebie i mieć głupie pytania :"po co kupujesz te książki? ". Żeby zbierały kurz , a ja pamiętała jak się czyta a nie ogląda tylko seriale bądź beznadziejne programy... bez urazy jeśli ktoś lubi beznadziejne programy. ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla nich te programy nie są zapewne beznadziejne :)

   Usuń