czwartek, 26 grudnia 2013

List z Powstania i Pensjonat Marzeń.

Książki, których premiera dopiero w 2014 roku, czytane przeze mnie jeszcze przed świętami, jednak dopiero dzisiaj znalazłam czas, by napisać o nich kilka słów. Recenzję "Listu z Powstania" dodam na blog 1 stycznia najprawdopodobniej, premiera 15 stycznia. Opis "Pensjonatu Marzeń" najpewniej pojawi się pod koniec stycznia, premiera 5 lutego.


Maleńki fragmencik, sam początek recenzji, całość wysłana już do Autorki  PREMIERA KSIĄŻKI 5 LUTEGO! 
"Magdalena Witkiewicz zaczęła swoją przygodę z pisaniem od przezabawnej powieści zatytułowanej „Milaczek”. Nie miała zamiaru stworzyć arcydzieła literatury, pisała dla własnej przyjemności, nie wyobrażając sobie w najśmielszych nawet marzeniach, że zostanie pisarką. Długo nie mogła w to uwierzyć, że czytelniczki uwielbiają jej powieści, że naprawdę ma talent. Dzięki swoim książkom tchnęła w kobiety nadzieję na lepsze jutro, w to, że one mogą być szczęśliwe i spełnione. To za sprawą „Szkoły żon” wiele pań zmieniło myślenie, zaczęło wierzyć w siebie, w swoje siły i możliwości. Każda z nas bowiem ma prawo do radości. Nie musimy akceptować smutnej, szarej rzeczywistości, żyć w domowym kieracie, obawiając się zmian.
„Pensjonat Marzeń” to kontynuacja bestsellerowej „Szkoły żon”. Spotykamy tu zarówno znane nam wcześniej bohaterki, jak też postaci zupełnie nowe. Każda z nas znajdzie tu coś dla siebie. Być może utożsami się z tą czy inną osobą, zrozumie jej uczucia, emocje, dylematy?"


Niebawem całość, na razie fragment recenzji. To książka naprawdę warta uwagi!!! Wydawnictwu Wydawnictwo FILIA i pisarce Ani Anna Klejzerowicz dziękuję z całego serca za zaufanie:)))) 
"Moim zdaniem Klejzerowicz świetnie poradziła sobie z tematem i naprawdę jest doskonałą twórczynią kryminalnych zagadek. Cieszę się, że dane było mi przeczytać „List z Powstania”. Niebezpieczna, smutna, ale miejscami romantyczna i pełna nadziei na lepsze jutro historia. Polecam całym sercem. To kawał dobrego kryminału, który warto poznać."
10 komentarzy:

 1. Ach, właśnie na takie nowości czekam z niecierpliwością!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać premier :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się wspaniale! Czekam niecierpliwie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam i skręcam się w oczekiwaniu na "Pensjonat marzeń"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaaa szczególnie Pensjonat Cię interesuje, wcale mnie to nie dziwi, ja też lubię kontynuacje, kibicuję bohaterom i czekam niecierpliwie, co nowego dane im będzie przeżyć

   Usuń
 5. Piękne okładki, pewnie i zawartość interesująca. Nie powiem z chęcią bym przeczytała obie.

  OdpowiedzUsuń