czwartek, 26 września 2013

Zapowiedź.

Gra o Ferrin

WSPANIAŁA SAGA FANTASY O ZWYKŁEJ DZIEWCZYNIE, W NIEZWYKŁYM ŚWIECIE

Premiera 24 października
Intryga, miłość, fatum i zaskakujące wybory. Gra o Ferrin nie pozwoli ci wrócić rzeczywistości!
O czym jest „Gra”? Jest o Emocjach… Emocjach tak silnych, że czytających porywają za sobą jak cyklon.  Jest o Miłości odbierającej zmysły i rozsądek, i Nienawiści, zapierającej dech w piersiach. Jest o Przyjaźni. I o Wielkiej Zdradzie, a zdrajcą okaże się zupełnie kto inny niż się od początku wydaje. O Wyborze, który wyborem nie jest, bo nie można wybierać między złem, a złem. O uczuciach i wygranej, która staje się porażką...
W „Grze” nic nie jest łatwe i proste.
Katarzyna Michalak
Karolina,  lekarka pogotowia, jedzie ratować młodą samobójczynię. Nie przypuszcza, że za chwilę straci wszystkie bliskie osoby i cały jej świat legnie w gruzach. Nie mogąc się z tym pogodzić postanawia uciec do Ferrinu – magicznego świata, który znała z opowieści z dzieciństwa.  Wpada jednak w sam środek krwawej wojny. Karolina, która w Ferrinie zmienia się w Anaelę dell'Iderei, Gwiazdę Ferrinu, Pierwszą z Przepowiedni, staje się zakładnikiem sił dobra i zła. Kto stoi za Wielką Wojną, kto jest sojusznikiem, a kto wrogiem? Prawda, którą dziewczyna powoli odkrywa, mrozi krew w żyłach. Przepowiednia jest prawdziwa, ale jej wypełnienie będzie kosztować Anaelę więcej niż może ona dać. Anaela pozna niszcząca silę uczuć i stanie przed najtrudniejszym wyborem: jak kochać kogoś, kogo się nienawidzi;  jak rozróżnić przyjaciela od śmiertelnego wroga …
Świat Ferrinu jest przesiąknięty mocnymi emocjami, których zwykłe serce może nie wytrzymać.
W przygotowaniu kolejne tomy Kronik Ferrinu: 
Powrót do Ferrinu 
Serce Ferrinu
Wojna o Ferrin
Pani Ferrinu
Takiej twarzy tej znanej i popularnej pisarki nie miałam jeszcze przyjemności poznać. Ciekawi i intryguje fantastyka w wydaniu Michalak!

16 komentarzy:

 1. Chciałabym móc przeczytać tę książkę, ale chyba tym razem nie będzie mi to dane ;-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się marzy Ogród Kamili, ale chyba też nie da rady :(

   Usuń
 2. Teraz to żałuję, że kupiłam sobie pierwsze wydanie, bo okładka się do tej nie umywa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na premierę czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie dla mnie, jeśli kiedyś sięgnę po książkę tej autorki, to raczej wybiorę jakąś obyczajówkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja też na Twoim miejscu od tego bym zaczęła, może Nadzieja?

   Usuń
 5. Za dużo tej Michalak, chociaż nic nie czytałam jej autorstwa, to w serii fantasy raczej jej nie widzę, ale może kiedyś, najpierw zacznę od innych jej powieści :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to chyba jedna z jej pierwszych powieści, teraz w nowej okładce i u innego wydawcy, masz rację, to nazwisko ostatnio jest bardzo popularne i wydaje bardzo dużo, ja lubię czytać jej książki, choć według mnie debiutancka seria poczekajkowa była najlepsza :)

   Usuń