wtorek, 8 października 2013

Monika Szwaja i jej najnowsza książka!!!

Kochani!!!
Doczekałam się, wreszcie, nareszcie!
6 listopada pojawi się najnowsza powieść Pani Moniki! Wszystkie czytałam, żadnej nie recenzowałam, ale na pewno nadrobię te zaległości. Póki co, czekam na "Anioła w kapeluszu". Cudowna jest jesień tego roku! Naprawdę! Same znakomite premiery!


Ze Strony wydawnictwa:


"Czy anioły noszą kapelusze? Owszem, zdarza się. To te same anioły, które nie cierpią sztywnych mundurków. Są z natury bardzo pracowite, często zdarza im się ratować ludzi, których własny anioł stróż wybrał się właśnie na długie wakacje, a oni, pozostawieni sami sobie, popadają w depresje, zdarza im się próbować samobójstwa, uciekać z domu, tracić wolę życia.
Spotkamy w tej książce grono własnie takich osób, którym "rzeczywistość zwaliła się na głowę". Starszawa pani profesor, niezbyt młody biznesmen, studentka, dziecko... Niektórych bohaterów znamy z poprzednich powieści Moniki Szwai.
Czy ktoś z nich chadza w kapeluszu? Dowiemy się, czytając tę opowieść."
A Wy? Znacie, lubicie, czytaliście coś tej pisarki? Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawa!

15 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To będzie następna pozycja do przeczytania. :) Ja jestem właśnie w trakcie czytania książek pani Moniki, kilka mam już za sobą, kilka jeszcze przede mną. :) Właśnie jestem po lekturze "Zapisków stanu poważnego".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie są świetne, żaden tytuł mnie nie zawiódł tej pisarki :)

   Usuń
 3. Przeczytałam prawie wszystkie książki pani Moniki - oprócz "Matki wszystkich lalek", która stoi na półce i z wyrzutem szeleści kartkami...
  Świetne - tak samo jak autorka, z którą miałam możliwość porozmawiać chwilę w czasie ubiegłorocznych targów książki w Krakowie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, ależ Ci zazdroszczę tego spotkania, choć jak znam siebie ja nie dałabym rady powiedzieć nawet: "Dziękuję za cudowne powieści".

   Usuń
 4. Szkoda tylko, że wydawnictwo tak przesuwa tę premierę, miała być już w październiku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie jedna z blogerek mi uświadomiła na facebooku, że pierwsza data to był wrzesień, ale ja jestem dobrej myśli, poza tym nie spieszy mi się :)

   Usuń
  2. Też mi się nie spieszy, ale wiesz, jak już jest zapowiedź, na którą się tak długo czeka, to chciałoby się jak najszybciej.

   Usuń
 5. Jaki miły prezent na urodziny:) Chętnie się zapoznam z tą premierą.
  Pozdrawiam Stag.

  OdpowiedzUsuń
 6. ale super wiadomość! uwielbiam książki Moni Szwaji, są takie ciepłe, pozytywne i bardzo ciężko się od nich oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam panią Monikę, czytałam wszystkie jej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Do tej pory miałam okazję przeczytać trzy książki tej autorki. Wszystkie mi się podobały i chętnie sięgnę po kolejne z "Aniołem w kapeluszu" włącznie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super wiadomość. Uwielbiam książki pani Moniki. Wszystkie przeczytałam więc z przyjemnością przeczytam kolejną

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubiłam czytać Panią Monikę i wyczytałam dużo jej książek, ale po trzeciej części Klubu Mało Używanych dziewic, który były świetny czyli Zatoce trujących jabłuszek moje emocje opadły. To podobnie jak w przypadku trylogii Katarzyny Grocholi.
  Ale nie mówię nie, jak spotkam w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń