czwartek, 24 października 2013

Kto wygrał Zamek z piasku Magdaleny Witkiewicz?

Przede wszystkim przepraszam wszystkich uczestników. Wyniki wraz z wywiadem miały pojawić się na moim blogu w dniu premiery powieści, a więc wczoraj. Niestety do 24:00 przedwczoraj napływały jeszcze pytania, co prawda udało mi się wybrać kilka, ale ponieważ dzisiaj zaczynają się Targi Książki w Krakowie nie udało się zamieścić w dniu premiery wywiadu i wyników. Ogłaszam je dzisiaj:

Pytanie do Magdaleny Witkiewicz:
Nawiązując do odważnego kroku postawionego przez panią M. Witkiewicz (rozwiązanie firmy) chciałabym zapytać o to, czy tak trudne decyzje są u niej szalonym impulsem, czy raczej dogłębnie przemyślaną decyzją? Jak żyje się świeżo upieczonej kurce domowej, skrobiącej pazurkiem (piórkiem)? 


Wygrywa odpowiedź Julii Orzech. 


Gratuluję! Wszystkie Wasze pytania były ciekawe, niektóre intrygujące, inne intymne. Dziękuję i zapraszam do kolejnych konkursów. Jest do wygrania "Obrońca nocy" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej: http://asymaka.blogspot.com/2013/10/konkurs-z-obronca-nocy-agnieszki-lingas.html  i "Blogostan" Joanny Opiat-Bojarskiej: http://asymaka.blogspot.com/2013/10/wywiad-z-joanna-opiat-bojarska-i.html.

Julii życzę mile spędzonego czasu z:


7 komentarzy: