niedziela, 29 marca 2015

Emma Chase Seria Tangled Zaplątani
Zacznę od tego, że "Zaplątanych" należy traktować z przymrużeniem oka i tylko z takim nastawieniem zaczynać czytanie; mamy się z nią dobrze bawić, miło spędzić czas, śmiać się poznając historię niecodzienną. Język  i styl autorki jest rewelacyjny, bo dzięki niemu całość nas niebywale wciąga, intryguje, czasem szokuje, innym razem wzrusza i powoduje wypieki na naszej twarzy. To lektura doprawiona mocną dawką pikanterii, pokazana z męskiego punktu widzenia w sposób zabawny i niezobowiązujący. Czy wszyscy mężczyźni są tacy jak Drew Evans, urodzony zwycięzca? Zapewne nie, bo nie każdy z nich może sobie na bulwersujące poglądy i egocentryczne zachowania pozwolić. To on jest przystojny, charyzmatyczny, przyciągający wszelkiego typu przedstawicielki płci pięknej, żadna z nich nie może się mu oprzeć. Prawdę mówiąc, kobiety same nauczyły go dziwnego postępowania, to one zepsuły go i wystawiły na piedestał. Czy na to zasługiwał? Czy faktycznie był taki idealny, czarujący, pełen uroku? Większość pań bez zastanowienia odpowiedziałaby, że TAK! Że gra jest warta świeczki, że on jest tym jedynym, doskonałym w każdym calu mężczyzną. Większość, ale czy wszystkie?
To jest właśnie pytanie zasadnicze? Czy znajdzie się ta jedna, na którą nie będzie działał jego zniewalający uśmiech, jego metody uwodzenia? A może ona ma o wiele więcej do stracenia?
Trafił swój na swego, chciałoby się rzec.

Drew Evans jest rozpuszczony jak dziadowski bicz nie tylko przez swoje chwilowe partnerki, ale również przez bogatą rodzinę i przyjaciół. To on opowiada nam o dziwacznej chorobie, jaka mu się przytrafiła. Grypa, którą przechodzi bohater książki jest rzeczywiście niecodzienna, od tygodnia trzyma go samotnie w łóżku, nie pozwala na otwieranie drzwi ludziom, którzy chcą mu pomóc i martwią się o niego. Grypa ta na imię ma Katherine, jest oczywiście zniewalająco piękna, inteligentna i błyskotliwa. Denerwuje Drew jak żadna inna, tylko ona potrafi wyprowadzić go z równowagi i tylko ona potrafi skutecznie zapełnić jego myśli na długie, długie tygodnie. Czy dla niej gotów byłby zmienić swoje przyzwyczajenia? Z mężczyzny, który uwielbia przygody na jedną noc, niezobowiązujące igraszki, życie playboya mógłby stać się kimś odpowiedzialnym, przygotowanym na stały związek? A może jak tylko uda mu się osiągnąć upragniony cel, machnie ręką i szybko zapomni o tej jakże profesjonalnej i ambitnej kobiecie?

Strzeżcie się, bo jak tylko zaczniecie czytać, przepadniecie na długie godziny. Początkowa irytacja szybko zmieni się w prawdziwe zainteresowanie tą niebanalną lekturą. Tchnie ona w nas świeżość, pobudzi zmysły, naprawdę nas zaintryguje i zaciekawi. Znajdziemy w niej wszystko, a nawet jeszcze więcej, będzie bulwersująco, namiętnie, dowcipnie, z pazurem, porywająco! Doskonała zabawa gwarantowana! Jak dla mnie rewelacja!

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak myślą mężczyźni, czym kierują się przy wyborze kobiety, o czym marzą i co zajmuje ich myśli, sięgnijcie po "Zaplątanych". To prawdziwa komedia romantyczna, z tym, że mocno zakręcona, szalona, ZAPLĄTANA po prostu! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

4 komentarze:

 1. Zaciekawiłaś mnie ta książka i to bardzo ;)
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę :) gdyby nie Twoja recenzja to przeszłabym obojętnie obok tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bałam się kolejnego tandetnego romansidła będącego kopią Greya, a tu proszę...muszę przeczytać i oby okazało się lepsze niż "Piękny drań"

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze no, muszę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń