wtorek, 30 września 2014

Freddy i Super Prezent Abby KleinPrzygody Freddy'ego szczególnie spodobały się mojemu siedmioletniemu synkowi. Z zaciekawieniem słuchał o zębowym kłopocie chłopca, a teraz zachwyciła go opowieść o prezencie.
Freddy zamierza dać w Dniu Zakochanych Jessie niezwykły podarunek. Nie wie tylko, jak przekazać jej Walentynkę w taki sposób, by nikt inny o tym nie wiedział. Czy wpadnie na pomysł, jak uszczęśliwić Jessie i jednocześnie nie ośmieszyć samego siebie? Koledzy przecież bywają bezlitośni!

Max jest najniegrzeczniejszym chłopcem ze wszystkich pierwszoklasistów. Freddy i Robbie od dawna o tym wiedzą i cieszą się, że udało im się  przed nim ukryć. Szkoda, że Chloe nie pomyślała o tym samym. Teraz biega po placu zabaw i wykrzykuje desperacko  prośbę o pomoc! Niestety, gdy przebiega obok chłopców, kryjówka przestaje być ich  tajemnicą. Zachwycony odkryciem Max zaczyna więc zabawę w berka właśnie z nimi.

Jessie to najdzielniejsza z dziewczynek. Ba! Nie tylko spośród dziewczynek zresztą. Ona w ogóle nie odczuwa strachu na myśl o Maxie. Freddy naprawdę ją lubi. Wie też, że ona przepada za Walentynkami. Postanawia dać jej najpiękniejszą i najwspanialszą kartkę, jaką kiedykolwiek widziała. W jego domu zwykle kupuje się gotowe Walentynki, ale w tym roku mama chłopca postanowiła, że wykonają je samodzielnie. Kupiła różowy i czerwony papier, brokat, mazaki, ozdobne serwetki. Czy Freddy naprawdę zdoła zaskoczyć Jessie i zrobi idealną Walentynkę?

Przygody chłopca są zabawne, interesujące i wciągające. Dziecko słucha lub też samodzielnie czyta z ogromnym zaciekawieniem. Polecam.


2 komentarze:

  1. Te najniegrzeczniejsze dzieci, takie jak Freddy są zazwyczaj najsłodsze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie słodkie, te pierwsze miłości .... :)

    OdpowiedzUsuń