środa, 26 sierpnia 2015

Siedem pytań do pisarza. Anna Kasiuk.
Anna Kasiuk zadebiutowała powieścią obyczajową "Piąte-nie zabijaj". Już we wrześniu ukaże się jej kolejna książka-"Lewy brzeg". Autorka jest matką, żoną, kobieta pracującą w korporacji. Pisanie na początku było odskocznią od codzienności, dzisiaj nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez skreślenia choć paru słów. Uwielbia Mazury, góry, mieszka pod Warszawą.


SIEDEM PYTAŃ DO PISARZA:
1. Zabawa zaczyna się dzisiaj, 26 sierpnia i potrwa do 2 września, do godziny 23:00. 
2. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie, pod tym postem powinniście zadać niebanalne pytanie autorce książki, zostawiając również adres e-mail, bym mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. 
3. Należy dodać mój blog do obserwowanych, polubić profil bloga na FB: https://www.facebook.com/pisaninkaasymaka, udostępnić ten konkursowy post. 
4. Nagrodę w postaci egzemplarza książki ufundowało wydawnictwo Replika i autorka. Organizatorem konkursu jestem ja, prowadząca blog Pisaninka. 
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w chwili, gdy autorka wybierze SIEDEM pytań i odpowie na nie, a ja opublikuję post w formie wywiadu na blogu. 
6. Wygra osoba, która zada najbardziej interesujące pytanie. 
7. Zapraszam też do polubienia FP autorki: https://www.facebook.com/pages/Anna-Kasiuk/1459911044312417?fref=ts10 komentarzy:

 1. Pani Anno, uwielbia pani i Mazury i góry, czyli raczej dwa odrębne środowiska. Gdyby mogła Pani wybierać - które miejsce wybrałaby Pani na miejsce zamieszkania? I dlaczego?
  Pozdrawiam i dziękuję:)
  iwona067@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już książkę czytałam, ale zachęcam was do udziału:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Aniu,
  Jak Pani osobiście uważa - czy miłość może być lekarstwem na wszelkie nasze bolączki? Czy miłością można wszystko zdziałać, załatwić?
  Pozdrawiam serdecznie :)

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Pracowników korporacji często nazywa się korposzczurami (swoją drogą szczur to bardzo inteligentne i przebiegłe zwierzę). Do jakiego zwierzęcia Pani by się porównała i dlaczego?

  Serdecznie pozdrawiam
  martucha180@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!
  1. " (...)Przecież każdą drogę zaczynamy od postawienia pierwszego kroku...."
  Jaki najlepszy był pierwszy Pani "krok" w życiu?
  Pozdrawiam!
  dana1403@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam.
  Zdradzi nam Pani swój ulubiony przepis kulinarny? Gdyby sukces zwany procesem napisania i wydania ksiażki można było zapisać za pomocą przepisu kulinarnego jakby Pani go zapisała?

  Iza, po.zachodzie.slonca@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. a.janicka993@gmail.com

  Gdyby miała Pani utożsamić sie z jednym ze swoich bohaterów, kogo i dlaczego najbardziej Pani przypomina - przebojowa Ewe, zakompleksiona Majkę czy tajemniczego Pawła ?
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbia Pani Mazury ( marzy mi się, aby kiedyś je odwiedzić). Co w nich jest takiego niezwykłego? Jak zareklamowałaby Pani to miejsce osobom, które jeszcze tam nie były?

  Pozdrawiam,
  wrobel.g89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Pani Anno czy po zakończeniu książki wraca pani do jej bohaterów? Myśli o tym,że mogłaby pani coś zmienić w ich losach?
  ewaudala77@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry.Pierwsze koty za płoty... Za moment ukaże się druga powieść...moje pytanie jest takie... Czy łatwiej jest zdobyć czytelnika,czy go przy sobie zatrzymać...czy stres przy pierwszej książce był większy niż przy "Lewym brzegu"?Czy teraz to " już z górki " ??
  Pozdrawiam :-)
  1beniabadera@wp.pl

  OdpowiedzUsuń