niedziela, 3 kwietnia 2016

Siedem pytań do pisarza Iwona Wilmowska konkursIwona Wilmowska jest matką dwóch córek, która potrafi docenić dobrą kuchnię, uwielbia czytać, pisać, z wielką radością gra na... ukulele! Jest doktorem psychologii społecznej, który zawodowo zajmuje się badaniami marketingowymi. 

Na swoim koncie ma już kilka powieści skierowanych do młodszego czytelnika, ale "Tajemnice Leokadii" to pierwsza książka skierowana do dorosłego odbiorcy. SIEDEM PYTAŃ DO PISARZA:
1. Zabawa zaczyna się dzisiaj, 3 kwietnia i potrwa do 10 kwietnia, do godziny 23:00. 
2. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie, pod tym postem powinniście zadać jedno nietuzinkowe pytanie autorce książki, zostawiając również adres e-mail, bym mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. 
3. Należy dodać mój blog do obserwowanych, polubić profil bloga na FB: https://www.facebook.com/pisaninkaasymaka, udostępnić ten konkursowy post. Zachęcam także do polubienia profilu autorki na FB:  https://www.facebook.com/Iwona-Wilmowska-1664862327120970/?fref=ts
4. Nagrodę w postaci egzemplarza książki Iwony Wilmowskiej ufundowało wydawnictwo Replika i autorka. Organizatorem konkursu jestem ja, prowadząca bloga Pisaninka. 
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w chwili, gdy autorka wybierze SIEDEM pytań i odpowie na nie, a ja opublikuję post w formie wywiadu na blogu. 

9 komentarzy:

 1. Główna bohaterka "Tajemnic Leokadii" - Agata amatorsko wciela się w rolę detektyw. Pani Iwono, ciekawi mnie, czy gdyby zaszła taka okoliczność, czy Pani podjęłaby się takiego wyzwania? I czy brak doświadczenia byłby dla Pani przeszkodą?
  Pozdrawiam :)

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Iwono! pierwsza powieść skierowana do dorosłego czytelnika.Czy taki plan miała Pani od początku pisania? dla której kategorii wiekowej pisze się Pani łatwiej? dzisiaj z pewnością już Pani zna odpowiedź? ps.Tajemnice Leokadii trafiła na moją listę : ) serdecznie pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorota G / grondorota@poczta.onet.pl

   Usuń
 3. Pani Iwono:) Skąd zainteresowanie ukulele i czy to jest jakiś sposób na odreagowanie?
  iwona067@gmail.com
  dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  Dla kogo pisze się trudniej, dla dzieci czy dla dorosłych, czy zgadza się Pani ze mną, że dzieci są bardziej wymagającymi czytelnikami? Bo mnie się wydaje, że jeżeli w dzieciństwie złapie się bakcyla czytania, to książki zostają z nami na całe życie:)
  kki13@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby wiedziała Pani, że ma przed sobą tylko jeden dzień życia, jakby go Pani spędziła i co by robiła w tych ostatnich minutach? Oprócz spędzenia czasu z najbliższymi bo tego pragnie każdy z nas.
  Pozdrawiam
  sylwka.sk91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Droga pisarza do sukcesu niekoniecznie usłana jest różami. Czasami brakuje drogowskazów, pojawia się zwątpienie i łzy, ale i są na pewno chwile radości. Kiedy Pani skakała ze szczęścia - gdy przyszedł mail potwierdzający chęć wydania książki, gdy otrzymała Pani wydrukowane egzemplarze czy gdy pojawiła się pierwsza pozytywna recenzja? A może jeszcze Pani wyczekuje takie radosnego momentu?
  Pozdrawiam!
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak Pani myśli, dlaczego ludzie mają tajemnice? Czym dla Pani jest tajemnica? Czy byłaby Pani w stanie wyjawić swoją tajemnicę?

  Pozdrawiam,
  wrobel.g89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy tajemnice Leokadii mają coś z magii Julki?
  Pozdrawiam!
  dana1403@interia.pl

  OdpowiedzUsuń