niedziela, 24 kwietnia 2016

Uwikłani Obsesja
Uwikłani Obsesja to drugi tom szalenie interesującej powieści erotycznej. Jeżeli mam być szczera, to dla mnie była to mimo wszystko lektura zbyt odważna, ale jestem pewna, że znajdzie wielu zachwyconych odbiorców.

Bohaterka tej historii jest inteligentną i wrażliwą młodą kobietą, która po wielu perypetiach nareszcie zdaje się być szczęśliwa. Czy szczęście to będzie trwało krótko? Być może, wszak Hudson nie należy do osób, których zachowanie czy reakcje można szybko i w pełni przewidzieć. Alayna również nie należy do kobiet nieskomplikowanych, ma niełatwy charakter i kilka sekretów, które skrywa przed ukochanym. Czy niedomówienia mogą stać się czubkiem góry lodowej i zniszczyć dopiero co kiełkujące między tą nietuzinkową parą uczucie? Zwłaszcza, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, kto w tej grze jest z nimi, a kto przeciw nim.

Pełna namiętności, doprawiona niemałą ilością pieprzu sieć intryg, historia niejednoznaczna i nieprzewidywalna, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wciąga. Kusi. Obsesyjnie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz