wtorek, 12 marca 2013

Pierwsze w życiu takie zimowe urodziny i kolejny artykuł w prasie lokalnej!!!

Nie pamiętam takich urodzin, jak żyję te 31 lat, zawsze w tym czasie wszystko się zieleniło, budziło do życia, a ja nabierałam nowej energii. Dzisiaj jest mroźno, zimno i biało, leży śnieg, którego mam już naprawdę dosyć. Dzieci zrobiły mi piękną niespodziankę, więc moja dzisiejsza pobudka nie była taka straszna, jak zawsze. Zaspana czytałam śliczne wierszyki, oglądałam cudowne laurki, wykonane maleńkimi rączkami, specjalnie dla mnie, w wielkiej tajemnicy. Jak często powtarzam, pomimo trudów i nerwów, zmęczenia, warto być mamą, nie ma nic piękniejszego i z niczym nie da się tego porównać. Naprawdę!!! Zapraszam na wirtualne ciasto, dobre i to, gdy calutki dzień spędzę sama, z moimi Miśkami :)

Ps. Właśnie polubiłam wtorki, ponieważ tego dnia ukazuje się nowe wydanie lokalnej gazety, a w niej mój kolejny artykuł "Być kobietą" o Dniu Kobiet w miasteczku, w którym mieszkam. 

14 komentarzy:

 1. Zatem wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)
  Spełnienia wszelkich marzeń oraz wielu radości :)
  A prezenty cudne. Dzieci bywają bardzo kochane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super taka pobudka! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prezenty! Sami Artyści! :)
  Jeszcze raz życzę Pani wszystkiego najlepszego!

  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również przyłączam się do życzeń i poproszę o kawałek tortu;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Życzę ci dużo pogody ducha i ogromnej wiary w sercu, no i oczywiście zdrowia dla Ciebie i całej rodziny.
  Gratuluje z całego serca kolejnego artykułu w prasie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego:) Laurki są cudne. Nie wiem jak ty, ale ja wolę koślawe wycinanki mojego synka niż eleganckie karty ze sklepu. Zawsze płaczę ze wzruszenia, gdy widzę te krzywe serduszka i kwadraty. Gratuluję artykułów! To musi być dopiero satysfakcja:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie laurki są najcudniejsze na świecie, te ze sklepu nie maja w sobie tyle miłości, serca i nigdy tak nie wzruszają, dziękuję za odwiedziny, życzenia i komentarz, pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 7. Wszystkiego dobrego i oby każdy dzień był równie miły jak ten :)

  OdpowiedzUsuń