środa, 24 kwietnia 2013

KONKURS OSTATNI DZIEŃ SZKOŁA ŻON DO WYGRANIA MAGDALENA WITKIEWICZ

Magdalena Witkiewicz: pisarka wszechstronna.
Jej pierwsza powieść erotyczna napisana jest pięknym językiem miłości!!!

Jest pisarką niezwykłą. Potrafi pięknie i ze smakiem pisać o miłości, o namiętności, wyzwalając w kobietach uśpione emocje. Doskonale odnajduje się w literaturze dziecięcej, tworzy zabawne wierszyki, jak też prozę dla młodego czytelnika z wątkiem kryminalnym. Jest autorką wszechstronną. Jej książki dla dorosłych znalazły wielu zachwyconych odbiorców, pomimo nie zawsze łatwej tematyki. Nazywana jest specjalistką od szczęśliwych zakończeń. 

Przypominam o konkursie, dzisiaj ostatni dzień, by wygrać Szkołę żon, polecam i wywiad i konkurs! Do 24:00 można dodawać odpowiedź na pytanie, dlaczego TY powinnaś/powinieneś otrzymać ten tytuł!!!
LINK DO KONKURSU> .

 

5 komentarzy:

 1. Zastanawiam sie czy nadal powinno sie nazywac ja specjalistka od szczesliwych zakonczen... Moze to i prawda ale mi teraz bardziej kojarzy sie ze znawczynia kobiecej duszy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak... masz rację, ale i tak zawsze kończy się szczęśliwie, Magda jest wszechstronna, zna się na tyluuuuuuuuuuuu dziedzinach!

   Usuń
 2. Oj, nie mogę doczekać się ogłoszenia wyników... Co prawda, przypuszczam, że nie wygram, ale przynajmniej do jutra pożyję nadzieją! :)

  OdpowiedzUsuń