piątek, 2 sierpnia 2013

Wyniki konkursu z Grzegorzem Gajkiem.

Mamy dwóch wybrańców, którzy otrzymają egzemplarz książki Grzegorza Gajka "Ciemna strona Księżyca". Nie będę przedłużać, Pan Grzegorz zdecydował, że jego najnowsza powieść trafi:
do osoby ukrywającej się pod Nick Avatar
za komentarz, który i mnie przekonał:
1.Bo chcem:)
2. Bo napiszę Gregowi taką recenzję, że spadnie mu kapelusz z głowy, a jego sandały (tak, te ze zdjęcia) dostaną obcasów.
3.Bo jak już przeczytam, zaniosę ją (książkę) w darze do miejscowej biblioteki, gdzie na specjalnym regale z fantastyką będzie prężyć się dumnie między Asimovem a Kingiem. (Taki mam zwyczaj, że książki zdublowane w domowej biblioteczce, bądź te które posiadam, a odmówiono im niesłusznie szerokiej dystrybucji ogólnopolskiej, zanoszę po prostu do biblioteki, ku zgrozie pań tam pracujących, które, biedne znowu muszą wycinać foliowe okładki, stawiać stemple i wspinać się po chybotliwych drabinach by te moje podarki umieścić na półkach:)
W ten sposób Greg zdobędzie nowych czytelników, czego mu z całego serca życzę. (milionów na koncie też:)

Pozdrawiam, i cieszę się że na ten blog trafiłem, śledząc przez wujka googla kolejne wieści nt. "Ciemnej strony księżyca"
do Agnieszki
za komentarz:
Dlaczego? Bo coś czuję, że nie tylko ja w domu ją przeczytam, ale trójka z piątki mojego rodzeństwa także. To zdecydowanie ich klimaty!

Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam do kolejnego konkursu, tym razem do wygrania książka Ałbeny Grabowskiej -Grzyb "Coraz mniej olśnień".


3 komentarze:

  1. Znów mi się nie udało :-( ale Gratuluję dla zwycięzców konkursu :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. przykro mi Kasiu, ale zapraszam do kolejnego konkursu, z Ałbeną Grabowską - Grzyb :)

      Usuń