niedziela, 18 sierpnia 2013

Wyniki czyli kto wygrał Niespodziewanego trupa Małgorzaty Kursy.

Zgłoszeń było trzynaście, wiele rozbawiło mnie i przyznaję, że dla mnie byłaby to ciężka sprawa, wybrać jedną osobę. Jak to jednak zazwyczaj u mnie bywa zwycięzcę wyłoniła sama autorka, anonimowo wybierając najzabawniejszą, a może najciekawszą odpowiedź. Bardzo ucieszyła się, że ta akurat osoba chciałaby zostać jej synową, choć byłby z tym chyba większy problem, gdyż pani Kursa nie posiada syna :)

Wygrywa zatem Monika:
Pokochałam Panią Małgorzatę Kursę!!! Miłością bezwzględną! Jeśli jest jakaś szansa, by została moją teściową, jestem do wzięcia;)
Nie znam twórczości Pani Małgorzaty i pojęcia nie mam, dlaczego! A dlaczego chciałabym poznać? Zacznę od po drugie: wychowana na Agacie Christie, uwielbiam lekkie kryminały. A po pierwsze: coś mi się wydaje, że mamy taki sam poziom/gatunek/rasę poczucia humoru:) A uwielbiam książki sprawiające wrażenie, że nie napisałabym inaczej!


Wszystkim dziękuję za udział, przypominam, że do dzisiejszego wieczora, do 24:00  można brać udział w  konkursie z Kasią Bulicz - Kasprzak, do wygrania jej książka, która miała premierę 14 sierpnia czyli "Nalewka zapomnienia...":  http://asymaka.blogspot.com/2013/08/wywiad-z-kasia-bulicz-lasprzak-i.html
Monika wygrywa
Za pomoc dziękuję Pani Małgosi Kursie, jak też wydawnictwu Prozami. 


7 komentarzy:

 1. To było do przewidzenia. Świetna odpowiedź. Gratulację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz? Ja nie byłam pewna do samego końca...

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Monika, póki co zawiedziona, że nie zostanie jednak tą synową... ;)

   Usuń
  2. No troszkę:) Ale spróbuję się wkręcić inaczej-tylko muszę poznać powiązania rodzinne Pani Małgosi;)
   Dziękuję pięknie za konkurs, za rewelacyjny wywiad, za świetną zabawę i za książkę, której już nie mogę się doczekać:)

   Usuń