piątek, 9 sierpnia 2013

Wyniki!!!

Chciałabym ogłosić wyniki konkursu z Ałbeną Grabowską - Grzyb. Książka "Coraz mniej olśnień" wraz z dedykacja autorki powędruje do...
osoby, która udzieliła takiej odpowiedzi:
Pewnie, że lubię ... bo sama jestem kobietą, a która z nas nie ma mniejszych lub większych problemów. Każda z nas ma zmienne nastroje, bałagan w torebce, swoje radości, kompleksy i wspomniane wcześniej bolączki dnia codziennego. To wszystko składa się na to że, bohaterka jest bardziej realna. Taka literatura potrafi wywołać u mnie skrajne emocje, wzruszając i zmuszając do refleksji… "Co ja bym zrobiła na miejscu postaci literackiej?" oraz pomóc rozwiązać problem, jeżeli takowy u mnie występuje. W powieści szukam szczypty optymizmu, bo jak „Bohaterce się udało, to dlaczego mi miałoby się nie udać!”, a jak jej nie uda się rozwiązać kłopotu – to może przynajmniej mi pomoże go uniknąć lub mu zapobiec.
Pozdrawiam serdecznie,


wygrywa zatem Kwiatusia, gratuluję, a wszystkim dziękuję za udział! Jeszcze dzisiaj kolejny wywiad i kolejny konkurs! A w przyszłym tygodniu dwie premiery, które będą u mnie do wygrania! Oj, będzie się działo!!!

3 komentarze:

 1. Bardzo Dziękuję za wyróżnienie :). Ogromnie się cieszę!!!:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie!
  Cóż, czyli czeka mnie wycieczka do księgarni po tę pozycję :P

  nieidentyczna

  OdpowiedzUsuń