środa, 22 lipca 2015

Siedem pytań do pisarza. Iwona J. Walczak.

Iwona J. Walczak to kobieta, która nie boi się zmian i chętnie podejmuje wyzwania. Uwielbia czytać książki, ale radość sprawia jej też ich pisanie. Mieszka w Poznaniu. Prywatnie mama dwóch dorosłych już synów. Do tej pory spod jej pióra wyszły cztery książki: "Nagie myśli", "Złocista Dolina", "Dom złudzeń. Iga" i "Dom złudzeń. Zosia". Ostatnia z powieści będzie do wygrania w dzisiejszym cyklu Siedem pytań do pisarza.

SIEDEM PYTAŃ DO PISARZA:


1. Zabawa zaczyna się dzisiaj, 22 lipca i potrwa do 29 lipca, do godziny 23:00. 
2. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie, pod tym postem powinniście zadać niebanalne pytanie autorce książki, zostawiając również adres e-mail, bym mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. 
3. Należy dodać mój blog do obserwowanych, polubić profil bloga na FB: https://www.facebook.com/pisaninkaasymaka, jak też profil wydawnictwa:  https://www.facebook.com/WydawnictwoReplika?fref=ts
4. Nagrodę w postaci egzemplarza książki "Dom złudzeń. Zosia" ufundowało wydawnictwo Replika i autorka. Organizatorem konkursu jestem ja, prowadząca blog Pisaninka. 
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w chwili, gdy autorka wybierze SIEDEM pytań i odpowie na nie, a ja opublikuję post w formie wywiadu na blogu. 
6. Wygra osoba, która zada najbardziej interesujące pytanie. 

Zapraszam do zabawy i pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Tutaj: http://asymaka.blogspot.com/2015/07/dom-zudzen-zosia-iwona-j-walczak.html moja recenzja, a tu tomu pierwszego: http://asymaka.blogspot.com/2014/07/dom-zudzen-iwona-j-walczak-premiera.html

16 komentarzy:

 1. Czym jest dla ciebie "Dom złudzeń"? Domem, który został zbudowany na marzeniach czy domem zbudowanym na kłamstwie i bólu?

  eve_ew@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy pisząc książki "Dom złudzeń" trzymała się Pani pewnego planu czy schematu, wcześniej już ułożonego? czy raczej książka żyła własnym rytmem?

  Pozdrawiam :)
  dana1403@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Iwono, jaką definicję stworzyłaby Pani myśląc - DOM? Co dla Pani znaczy to słowo i w jakim stopniu jest ważne?
  Pozdrawiam serdecznie :)

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby Pani życie zamieniło się w książkę, jaki byłby jej tytuł i gatunek?

  Pozdrawiam serdecznie.

  annis16@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy używa Pani makijażu i innych produktów na poprawę wyglądu?

  E-mail: przpawlak@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka cene trzeba zapłacić za życie złudzeniami ? Ile siły trzeba mieć w dążeniu do szczęścia ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Z skąd bierze pani wenę twórczą do pisania tak pięknych książek adhd9@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. w opisie książki moją uwagę zwróciło zdanie, w którym stwierdzono, że "Zosię i Igę łączą więzy krwi, jednak różnice między nimi i od dawna chowane urazy nie pozwalają na nawiązanie bliskości" - jaki jest Pani sposób na załatwianie takich problemów i co Pani robi, żeby takowe nie powstawały?
  wersja.Asia@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy podróżując i fotografując szuka Pani "domu" dla swoich bohaterek ?
  Jaki wpływ lub czy, mają Pani fotografie na Pani książki ?
  Pozdrawiam.
  bm101@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Mieszka Pani w Poznaniu, a w „Złocistej Dolinie’ opisywała Pani piękno mazurskiej ziemi w okolicach Ełku. Co łączy Panią z Mazurami?
  Pozdrawiam z Mazur
  Martucha
  martucha180@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy chciałaby Pani się z kimś zamienić życiem na jeden dzień?
  ewaudala77@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy sytuacje opisane w książkę są Pani prywatnymi doświadczeniami, czy tylko opisem powstałym z wyobraźni?

  E-mail: blogsilviana@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwuję jako: Silviana
   Fanpage - polubione
   Baner: http://recenzje-silviany.blogspot.com/p/konkursy.html

   Usuń
 13. Witam Pani Iwono, załóżmy, że istnieje możliwość podróżowania w czasie, skorzystałaby Pani z okazji? Przeniosłaby się Pani w przeszłość czy przyszłość? Może jest nieżyjąca już osoba, którą Pani chciałby poznać, porozmawiać? Może chciałaby Pani zmienić jakąś decyzje, którą niegdyś Pani podjęła?

  Iza, po.zachodzie.slonca@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wyobrażam sobie życia bez marzeń, wyznaczają cel, popychają do działania, a czasami zwyczajnie wywołują uśmiech na twarzy. Wiadomo, że wszystkie spełnić się nie mogą, ale czasami przecież się udaje. Jakie marzenie z dzieciństwa Pani udało się zrealizować (chodzi mi o takie, z którym łączy Pani najwięcej radości)?
  Pozdrawiam :)
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Ma Pani na swoim koncie już parę książek. Wiem, że ciężko wskazać swoje ukochane dziecko, ale niech Pani spróbuje wybrać książkę, której historia bądź któryś z wątków narodził się z Pani własnego doświadczenia i dlatego ta powieść jest najbliższa pani sercu. Więc, którą Pani wybiera?

  Ania_0970@wp.pl

  OdpowiedzUsuń