czwartek, 10 kwietnia 2014

Co u mnie nowego?

A u mnie ostatnio wiele się dzieje, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Po raz pierwszy zaproponowano mi PATRONAT nad książką, co zaskoczyło, ale i naładowało mnie pozytywną energią i chęcią do dalszej pracy.Tutaj link do powieści, której patronuję: http://www.jankawydawnictwo.pl/zapowiedzi.html#wiosna. Recenzja niebawem na blogu.
Poza tym ciągle otrzymuję wiele propozycji związanych z recenzowaniem książek, nie zawsze jednak mogę się tego podjąć, ponieważ doba nijak nie chce się rozciągnąć ani wydłużyć. Nie odmawiam jedynie czytania powieści przed premierą, ponieważ dzięki temu czasem udaje mi się pojawić z fragmentem recenzji na okładce, co dla osoby z małego miasteczka, niepozornej szarej myszki zawsze jest dużym wyróżnieniem.

To okładka książki, która miała wczoraj swoją premierę.
A niebawem, już w maju kolejny blurb:
To już dziewiąty raz!!!

Ostatnimi czasy opiniuję o wiele więcej książek dziecięcych, gdyż moja Zuzanka zapałała wielką miłością do literatury i czytam jej trzy, cztery historyjki dziennie. Odwiedzamy też dużo częściej bibliotekę, bo u nas zawsze jest sporo nowości i pięknie ilustrowanych propozycji literackich dla maluchów.
Poza tym czekam na kilka umów, dzięki czemu być może stanę na nogi, a Zuza od września idzie do przedszkola. Moje dzieci stają się coraz bardziej samodzielne, a czas pędzi jak szalony. U Kamila również zmiana, idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, Gosia natomiast do pierwszej klasy gimnazjum. To tyle u mnie.
Pozdrawiam moich wiernych czytelników, przypominam o trwających konkursach: https://www.facebook.com/pisaninkaasymaka/posts/622106604526756?stream_ref=10
http://asymaka.blogspot.com/2014/04/elzbieta-sniezkowska-bielak-wywiad-i.html

12 komentarzy:

 1. gratuluję! piękne osiągnięcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje. Idziesz jak burza :) Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu oby tak dalej. Zawsze wierzyłam w to, że w końcu wszystko ci się uda. I proszę stało się. Z całego serca życzę ci kolejnych sukcesów. Cieszę się razem z tobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, wiem, że dobrze mi życzysz, zawsze tak było :))))

   Usuń
 4. Aniu oby tak dalej. Zawsze wierzyłam w to, że w końcu wszystko ci się uda. I proszę stało się. Z całego serca życzę ci kolejnych sukcesów. Cieszę się razem z tobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super osiągnięcia, bardzo CI gratuluję i życzę wielu kolejnych sukcesów !:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite! Jestem pod ogromnym wrażeniem i serdecznie Ci gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń