poniedziałek, 11 lutego 2013

PREMIERA!!! "Pasja budzi się nocą" - Anna Kossak


Anna Kossak uwielbia ogień i wodę, życie towarzyskie i spokojne wieczory w zaciszu domowym. Czyta thrillery i komedie romantyczne, to kobieta pełna pasji, lubi być przywódcą, jak też obserwatorem. Według niej tylko dobro ma szansę wygrać, kocha zwierzęta, podróże i ... tango argentyńskie. Jest zatem osobą wszechstronną, zmienną jak na prawdziwą przedstawicielkę płci pięknej przystało.
Zapraszam na stronę autorki KLIK>.

"Pasja budzi się nocą" to książka, która przykuwa uwagę, zarówno tytułem, piękną okładką, jak i zawartością. Z każdym kolejnym zdaniem robi się coraz ciekawiej, coraz bardziej gorąco, niebezpiecznie...
Ewa, bo tak ma na imię nasza główna bohaterka jest osobą planującą wszystko w najmniejszych szczegółach. Wie, co zdarzy się wieczorem, jak przebiegnie kolacja, jak będzie się czuła... wszystkiego niestety nie da się jednak przewidzieć, to po prostu niemożliwe!
Na szczęście posiada wspaniałe, prawdziwe przyjaciółki, które zawsze pocieszą, przybiegną z dobrym słowem, którym może ufać i na których może polegać.
I do tego momentu książka nieszczególnie mi się podobała, bo już tyle razy czytałam o podobnych dziewczynach, które wszystko zmieniają, bo nie mają wyboru, wyjścia... a jednak!!!
Tu wszystko tylko z  pozoru wygląda tak samo, im bardziej się zagłębiamy, zaczytujemy, tym więcej chcemy wiedzieć, szybciej poznać prawdę, tajemnicę, dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi!
A na dodatek jeszcze ten taniec... zmysłowy, pełen pasji, namiętności... co za mieszanka!!! Emocji, uczuć, zagadek i  nie jest to jak się zdaje początkowo powieść ani lekka, ani  banalna! Jest wątek, który powoduje, że robi mi się nieswojo, że oglądam się za siebie, mam gęsią skórkę i włosy stają mi dęba, gdy o tym czytam...
Zaskakuje nas autorka niebywale, akcja toczy się szybko, jest wartka, przemyślana, dopracowana w każdym szczególe. Nie zawiedziecie się na tej książce, przysporzy Wam mnóstwa atrakcji, spowoduje, że Wasze serca zabiją szybciej.
Na koniec cytat z książki:
"Plany... Potrafimy kilkanaście miesięcy poświęcić na zaplanowanie najdrobniejszych szczegółów, a życie w ciągu kilku sekund może zniweczyć nasz wysiłek."
Za książkę "Pasja budzi się nocą" dziękuję bardzo Wydawnictwu Prozami. Książka ma dzisiaj swoją premierę i jest debiutem pani Anny Kossak.

6 komentarzy:

 1. Ogromnie mnie zaciekawiłaś. Mam wielką słabość do twórczości naszych rodzimych autorów, dlatego bardzo, ale to bardzo chciałbym przeczytać tę ksiązkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita konstrukcja psychologiczna bohaterów. Autorka świetnie buduje napięcie, podnosi emocje. Bardzo plastycznie buduje świat przedstawiony. Myślę, że to dobry materiał na scenariusz filmowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak myślę, choć przyznam szczerze, że nie lubię anonimów...

   Usuń