piątek, 5 grudnia 2014

Naklej baw się!
Mamy tutaj ponad siedemdziesiąt naklejek, a dzieci uwielbiają je, więc na pewno będą zachwycone tą publikacją. Malutkie rączki chętnie naklejają, rysują, kolorują. 
To książeczka idealna na zimowe, długie wieczory. Pierwsze zadanie polega na doklejeniu naklejek i wskazaniu przedmiotów, które nie pasują do pozostałych. 


Obrazki są kolorowe, śliczne, zadania ciekawe. 
Na kolejnej stronie w temacie śnieżnych sportów mamy do połączenia w pary odpowiednie sprzęty sportowe. Dziecko poznaje sporty, które można uprawiać zimą. Następne zadanie polega na poprowadzeniu dzieci śnieżnym torem w ten sposób, by dojechały do parku. 
Znajdziemy też tutaj stroje na bal karnawałowy, poprowadzimy zwierzątka do ich domków, policzymy elementy i dopasujemy naklejki do obrazków. Dobierzemy ubrania do danej pogody, na chłodniejszy dzień, na cieplejszy, jak również na deszcz.Będą także zagadnienia dotyczące Walentynek i puzzle. Całość polecam, ponieważ jest to naprawdę ciekawy pomysł na naukę poprzez zabawę. Każdy przedszkolak będzie się wspaniale bawił, a przy okazji poznawał cyferki, literki, kolory i kształty. Znajdzie tu odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań, pozna zimowe sporty, przebrania na bal karnawałowy, walentynkowe niespodzianki. 

2 komentarze:

  1. Moja córka uwielbia wszelkiego rodzaju naklejki. Obklejone ma nimi pół pokoju, zeszyty i co tylko się da. Fajnie, że w tej książce naklejki mają swoje miejsce, a nie przykleja się gdziekolwiek. Dodatkowo treść - super, przyjemne z pożytecznym, zabawa i nauka. Szkoda tylko, że książeczka nie jest grubsza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naklejki, naklejki, naklejki.. Hit :))

    OdpowiedzUsuń