wtorek, 27 maja 2014

Wyniki czyli kto stanie się szczęśliwym posiadaczem "Lotu nisko nad ziemią"?

Wygrywa


Myślę,że każdy człowiek ma w sobie coś unikatowego,niepowtarzalnego...wszystko zależy od tego jakimi kategoriami myślimy.Czy człowiek unikatowy to dla nas ktoś sławny,wybitnie uzdolniony, a może to osoba skromna która po prostu czyni dobro nie oczekując w zamian pochwał i zaszczytów?
Wiele osób robi rzeczy wyjątkowe,ale nie każdego świat potrafi dostrzec albo dostrzega zbyt późno...
Wielokrotnie jest tak,że ta wyjątkowość jest tłamszona przez zazdrosne środowisko,trzeba wtedy wielkiej siły,by się nie poddawać mimo,że nawet dla najbliższych stajemy się dziwakami.
Żyjmy tak jak potrafimy najlepiej,bo mamy tylko jedno życie.Rozwijając swoje talenty i pasje dajemy światu cząstkę siebie.
Bycie sobą to sztuka która sprawia,że jesteśmy unikatowi i niepowtarzalni, jeśli z tego zrezygnujemy i zaczniemy żyć zachowawczo unieszczęśliwimy samych siebie,a świat nigdy się nie dowie co stracił.
pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
 
Gratuluję :)))))
 
Przypominam też komuś, kto podpisał się SOWA, że wygrał "Szczęście pachnące wanilią" Magdaleny Witkiewicz. Obie osoby proszę o adres do wysyłki na: asymaka@o2.pl
 
Zachęcam do udziału w kolejnym konkursie: http://asymaka.blogspot.com/2014/05/konkurs-z-okazji-dnia-matki.html.
 
Jeszcze dzisiaj wyniki zabawy z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

7 komentarzy:

 1. Jaka miła niespodzianka! Bardzo się cieszę :)Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mądrze napisane! gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafna i bardzo ciekawa odpowiedź, gratuluję. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Prawdziwe słowa, samo życie. Często bycie sobą sprawia, że dobrze dostajemy w tylne cztery litery, ale i tak warto być sobą. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń